nakopněte

Adrenalin na Eldorádu

Loading
Přidat do oblíbených

Sk8park Eldorádo

V městské části Kamenný vrch, které Chomutováci neřeknou jinak než Eldorádo, se nachází jeden z nejlépe vybavených skateparků v České republice, kde si na své přijdou sportovci na skateboardu, in-line bruslích, BMX kolech či koloběžkách. Hlavní dominantou je zastřešený bowl s umělým osvětlením. K dispozici je i krytá minirampa.

Pro sportovce je zde i zázemí v podobě klubovny, možnosti občerstvení a sociálního zařízení.

Street workout hřiště

V těsné blízkosti skateparku se nachází další hřiště primárně určeno mladým sportovcům, a to moderní workout hřiště Eldorádo pro cvičení s vlastní vahou těla. V červenočerné kombinaci zde na vás čekají lavičky, hrazdy, bradla, šplhové sestavy apod. určené pro protažení a posílení celkového svalstva. Celkem je tu 35 hrazd, 4 bradla a volný prostor i pro hromadné cvičení skupin.

Dirt park

Na Eldorádu najdete i další skvělou outdoorovou atraktivitu, a to populární dirt park. Bikerům asi není hliněnou dráhu pro BMX kola, která se skládá z různých kopců a kopečků, potřeba představovat. Konkrétně dirt park v chomutovském Eldorádu má členité umělé překážky na třech různých trasách. Na začátku je akcelerační rozjezdová rampa. Trasy jsou děleny podle obtížnosti a s maximálním ohledem na vzrostlou zeleň.

Scroll to Top